Digital StillCamera

Jak budeme postupovat při stavbě?

  1. Spodní stavba

Provedeme výkopové práce a zbudujeme základovou konstrukci domu spolu s prostupy pro inženýrské sítě. Spodní stavbu zaizolujeme proti pronikání vody, případně radonu.

  1. Montáž CLT panelů

Ukotvíme základový práh a namontuje obvodové stěny. V případě vícepodlažních budov i stropy.

  1. Krovy a střešní krytina

Zhotovíme konstrukci krovů a poklademe střešní krytinu včetně dalších souvisejících prvků. Jedná se o hrubou stavbu.

  1. Okna, stínící technika a fasáda

Usadíme okna a venkovní dveře, případně namontujeme venkovní stínicí techniku a naneseme fasádu včetně izolace tak, aby byl dům z venku co nejdřív dokončený.

  1. Vnitřní rozvody a zpevněné plochy

Uvnitř domu provedeme rozvody elektřiny, vody, odpadů a případně vzduchotechniky. Venku můžeme pracovat na terénních úpravách a zpevněných plochách.

  1. Sádrokartonové konstrukce

V případě, že se rozhodnete CLT panely v interiéru schovat, zaklopíme je pomocí sádrokartonových či sádrovláknitých panelů. Při tom zbudujeme také interiérové příčky.

  1. Vytápění, podlahy

Nainstalujeme vámi zvolené vytápění, tepelně zaizolujeme podlahy a připravíme je pro pokládku podlahové krytiny. Této fázi říkáme Stavba k dokončení.

  1. Dokončovací práce

Poklademe podlahy, obklady a dlažbu. Osadíme interiérové dveře, nainstalujeme zařizovací předměty, dokončíme elektroinstalaci a vymalujeme. Pokud to bude součástí dodávky, namontujeme kuchyňskou linku a další nábytek.

  1. Předání díla

Nakonec po sobě uklidíme a dům vám předáme k užívání, abyste se mohli nastěhovat.