Digital StillCamera

Jaké jsou stupně výstavby?

Postavíme vám hrubou stavbu, zvenku dokončenou stavbu, dům k dokončení nebo stavbu na klíč.

Jaké jsou v tom rozdíly?

Jedná se o stavbu, kdy provedeme výkopové práce, základovou desku, konstrukci z CLT panelů, střešní konstrukci, případně také krytinu. Tato fáze je základem pro další práce na domě.

Je zabezpečený a zvenku dokončený dům s hotovou fasádou. Dále jsou zateplené obvodové stěny, osazeny vnější dveře a okna. Zbývá dodělat izolaci podlah, podlahy, vnitřní rozvody a dokončovací práce.

Nechcete hrubou stavbu, ale ani dům na klíč? Zvolte dům na dokončení. Oproti zvenku dokončené stavbě bude mít hotové vnitřní rozvody, podlahy, příčky a vnitřní opláštění. Všechny ostatní dokončovací práce si už zajistíte sami. Vymalujete, položíte dlažbu, obklady, osadíte interiérové dveře, provedete další drobné práce a můžete bydlet.

Pokud se nechcete vůbec o nic starat, pořiďte si dům na klíč. Celou stavbu pro vás dokončíme úplně sami. Vymalujeme, zajistíme sanitární techniku, dokončíme podlahy ve všech podlažích, uděláme obklady a dlažbu, nainstalujeme schodiště a zasadíme dveře včetně zárubní. Vše podle toho, co si sami vyberete.