rodinne_domy

Rodinné domy jako origami

Dům vám postavíme přesně na míru a podle vašich požadavků. Vytvoříme architektonický návrh celého domu včetně interiéru. Nosnou konstrukci v podobě CLT panelů připravíme podle dokumentace ve výrobním závodě. Díky tomu můžeme čarovat s tvarem domu, umístěním oken, dveří a dalších částí tak, jak si budete přát. CLT panely jsou vhodné na stěny, stropy a střechy, ale dají se využít také k úpravám interiéru domů Futurami.

Postaráme se o vše

Kromě samotné stavby domu zajistíme architektonický návrh včetně 3D modelu domu, případně pro vás upravíme typový dům na míru. Postaráme se o celou projektovou dokumentaci, navrhneme interiér, zajistíme inženýring, stavební povolení, technický dozor na stavbě a kolaudaci. Architektům, projektantům a stavebním firmám nabízíme technickou podporu při navrhování a realizaci staveb z CLT panelů.

Výhody CLT domů Futurami

Úsporné bydlení budoucnosti

Stavíme zdravé nízkoenergetické, pasivní a nulové rodinné domy. Masivní dřevěnou konstrukci připravujeme pod přísnou kontrolou ve výrobním závodě. Díky tomu můžeme čarovat s tvarem domu, umístěním oken, dveří a dalších částí tak, jak si budete přát.

Šetrné k přírodě

Rodinné domy Futurami jsou šetrné k životnímu prostředí, protože výroba nosných CLT panelů zanechává minimální uhlíkovou stopu. To znamená, že je do atmosféry uvolňováno pouze velmi malé množství skleníkových plynů, které nepříznivě ovlivňují klimatické podmínky na Zemi.

Prověřený materiál

Dřevo má přirozenou schopnost vázat vysoké množství atmosférického uhlíku, který v něm vydrží až stovky let. Je to ekologický, moderní a staletími prověřený stavební materiál, který je plně obnovitelný.

Zdravé prostředí

Použitím CLT panelů zajistíme ve vašem domě zdravé vnitřní prostředí. Když je potřeba, dřevo v interiéru přirozeně pohlcuje či uvolňuje vlhkost. Díky tomu se budete vy i vaše děti cítit v našich domech příjemně.