30464447 - external view of a contemporary house with pool at dusk

Dům podle vašich představ

Máte jasnou představu o svém novém domě? Víte přesně, co v něm nesmí chybět? Řekněte nám vaše představy a my pro vás navrhneme a postavíme dům snů. Naši zkušení architekti vám připraví studii na míru, přesně podle vašich požadavků.

V architektonické studii najdete uspořádání jednotlivých místností v domě, základní informace o jejich výměrách, jak bude váš dům vypadat v exteriéru a jak bude zasazen na parcelu. Pokud si budete přát zpracovat i návrh interiéru, zahrneme jej do studie a vy tak budete mít komplexní představu o vašem novém bydlení. Studie neřeší jednotlivé stavební materiály a detaily provedení. Těmi se zabýváme až v další fázi projektu stavby.

Vytvoření architektonické studie je jednou z nejdůležitějších etap, a proto s vámi budeme často v kontaktu. Pojedeme se podívat na vaši parcelu, abychom poznali souvislosti na pozemku. Budeme chtít znát vaše představy, potřeby a emoce. Řeknete nám, co od nového domova očekáváte a čemu byste se naopak chtěli vyhnout. To vše je velmi důležité proto, aby naši architekti mohli dát vašim myšlenkám tvar a výsledný návrh domu splnil vaše očekávání.

Součásti studie je i 3D vizualizace, takže od začátku budete vědět, jak bude váš vysněný dům vypadat. V závěru pro vás připravíme prezentaci studie a společně doladíme vaše připomínky tak, abyste s návrhem domu byli zcela spokojeni.

Máme zkušený tým architektů a designérů. Navrhneme dům nejenom tak, abys splňoval vaše požadavky, ale také aby byl navržen s ohledem na nejnovější trendy v oblasti stavebnictví a souvisejících technologií. Naši odborníci úzce spolupracují a vytváří harmonický celek jak zvenku, tak uvnitř domu.